Rodinný dům Maletice

Photo: Rodinný dům Maletice

Majitel
p. Kupka

Místo
Maletice u Písku

Systém
Solární systém

Rok
2017

Dále v referencích kotle můžete vidět realizaci kotle a podlahového topení

Reference na spolupráci s firmou SANY Příbram

Místo: RD Maletice 36

Termín realizace: 2016-2017

Použité technologie: automatický kotel na peletky + solární ohřev vody + akumulační nádrž + podlahové topení

Investor: Ondřej Kupka

Na spolupráci s firmou SANY oceňuji komplexní znalost problematiky a schopnost hledat to nejvhodnější řešení danou zakázku. Když jsme se poprvé s p. Hromádkou začali o mojí zakázce bavit, tak jsme podrobně probrali mé požadavky a porovnali je s řešením, které jsem měl zpracované v projektu od jiné firmy. Díky srozumitelnému vysvětlení jsem přistoupil na různé změny v projektu tak, aby byly lépe naplněny moje požadavky. Firma SANY byla pro mě jedna z mála firem při mé stavbě rodinného domu, která měla tento komplexní přístup se snahou o co nejlepší řešení pro mé požadavky, což jsem přesně potřeboval vzhledem k rozmanitosti technologií.

Tento přístup jsem ocenil i při samotné realizaci, kde se umisťovaly rozvody a technologie a z prostorových důvodů to nebylo vůbec jednoduché. Nicméně hlavní montér firmy p. Heberlein si s tím zdárně poradil. Kompletní realizace dopadla podle představ a těším se na samotné užívání a spolehlivé fungování.

Samozřejmě by se dalo najít něco, co by se dalo zlepšit, protože nic není dokonalé, nicméně v celkovém obrázku to rozhodně není něco, proč bych firmu SANY nedoporučil dalším zákazníkům. Jediné, co bych snad zmínil, je fakt, že se výše uvedené promítá do mírně nadprůměrné ceny za realizaci, což je ale přirozené, pokud investorovi záleží na dobrém výsledku a nikoliv jen na co nejlevnější ceně.

Firmu SANY tedy rozhodně doporučuji, a to zejména těm zákazníkům, kteří očekávají perfektní a funkční výsledek a jsou ochotni za to zaplatit přiměřenou cenu.

 

Kontaktujte nás

+420 318 637 480
info@sany.cz

Kvalita Sany

  • Pracujeme od návrhu po realizaci
  • Garance na práci až 12 let
  • Servis v místě montáže
  • Usměvavý personál
  • Ekologické řešení