Servis a údržba

Garanční prohlídky

Pravidelné servisní prohlídky automatických kotlů jsou prvním předpokladem pro dlouhodobý, ekologicky šetrný a ekonomický provoz těchto kotlů. Proto je  nutné provádět garanční prohlídku vždy jednou do roka. Garanční prohlídku provádí vlastní, profesionálně vyškolení technici nebo certifikovaný servisní partner, který je k tomuto úkonu pravidelně a odborně školen. Termín garanční prohlídky vždy předem domluvte s našimi pracovníky. 

Záruční servis

Na všechnykotle poskytována zákonná záruční lhůta a to jak na kotle, tak i na náhradní díly. Případné opravy v záruční době jsou prováděny vlastními vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem v krátkém čase a zcela zdarma. Podmínkou pro poskytnutí bezplatné záruční opravy je dodržení výrobcem stanovených záručních podmínek pro provoz zařízení. Proto se včas informujte o záručních podmínkách jednotlivých výrobků.

Pozáruční servis

Případné opravy výrobků po uplynutí záruční lhůty jsou prováděny v co možná nejkratším čase vlastními vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem. 

Servis si s námi můžete domluvit zde a to v pracovní dny od 7:00 do 16:00, mimo tuto dobu pak můžete poslat e-mail.