O firmě

ENVIROMENTÁLNÍ POLITIKA SPOLEČNOSTI

Sany, s. r. o. je subjekt založený roku 1997 jako rodinná firma, roku 2005 dochází k odkupu podílů jedním ze zakladatelů a jediným majitelem se stává pan Michal Hromádka.

Zabýváme se alternativními zdroji energie a naše produkty jsou solární kolektory, tepelná čerpadla, solární absorbéry, kotle na biomasu atd. I když sortiment neustále rozšiřujeme, největší podíl prodeje zaujímají solární kolektory.

Firma byla původně založena jako ryze montážní, postupně jsme se na pomyslném žebříčku trhu vypracovali ve výhradního zástupce firmy THERMO/SOLAR pro ČR ( německý výrobce solárních kolektorů zaujímající přední postavení na evropském trhu ) a o rok později, v roce 2007, jsme tyto výrobky začali sami vyrábět pod označením SANYSTAR, s našimi úpravami a certifikáty.

Vzhledem k neustálému růstu cen energií a vzrůstajícímu zájmu veřejnosti o ekologii a využití alternativních energií, skrývá v sobě oblast našeho působení obrovský potenciál. Proto od zahájené reorganizace společnosti počátkem roku 2008 neustále navyšujeme počty zaměstnanců. Rozšiřování veřejného povědomí o využití alternativních zdrojů a další posilování postavení firmy SANY s.r.o. na trhu je pro nás obrovská výzva. Je to šance pro pracovité a vytrvalé lidi, kteří se neobávají dílčích neúspěchů, ale naopak je touží překonávat, aby dosáhli vytyčeného cíle – firmy, která je ve všeobecném povědomí potencionálních zákazníků díky svému přístupu, profesionalitě i kvalitě odvedených služeb.

 

Kontaktujte nás

+420 318 637 480
info@sany.cz

Kvalita Sany

  • Pracujeme od návrhu po realizaci
  • Garance na práci až 12 let
  • Servis v místě montáže
  • Usměvavý personál
  • Ekologické řešení