Rodinný dům Všenory

Photo: Rodinný dům Všenory

Majitel
Kupkovi

Místo
Všenory

Vytápění domu tepelným čerpadlem a horkovzušným kolekotrem.

Vážení,

jsme majitelé velkého starého domu(1935) a vždy jsme dům vytápěli dřevem. Léta přibývají, síly ubývají a tak jsme se začali porozhlížet po možnostech, jak vytápět náš dům s co nejmenší námahou a přesto relativně levně. Na vytápění elektřinou, nebo plynem důchody nestačí a tak jsme se začali informovat o tepelném čerpadlu.Vyměnili jsme okna, zateplili půdu a šli jsme se informovat na veletrh vytápění do Holešovic. Vystavovatelé nám lecos vysvětlili, nevím jestli jsme vše pochopili, ale hlavně se zajímali o smlouvu na instalaci. Jsme starší konzervativní manželé a tyto praktiky nesnášíme. Takže jsme nic neobjednali.

Shodou okolností se nám dostal do rukou leták od společnosti Sany, kde byla nabídka na vypracování posudku na vytápění domu a porovnání jednotlivých možností. To nás zaujalo a dále - společnost SANY sídlí na Březových Horách v místě mého mládí. A bylo rozhodnuto.

Firmu jsme oslovili, manažer firmy podrobně prohlédl a proměřil náš dům co se týče teplotních ztrát, za týden přivezl výsledky a jednotlivé možnosti vytápění ve finančním vyjádření. Pro náš dům se jako nejvýhodnější varianta vytápění ukázalo tepelné čerpadlo a horkovzdušné panely s tím, že při silných mrazech budeme dále topit v kotli na dřevo. Nechtěli jsme přitápět elektřinou.Tak se i stalo. Montéři firmy vše nainstalovali. Problém byl pouze se starým elektrickým vedením, které jsme museli vyměnit.

Nyní k současnosti - zatím bylo nejvíce - mínus šest stupňů a tepelné čerpadlo náš rozlehlý dům vytápí bez problémů. Takže spokojenost. Ještě malá, ale pro nás velice důležitá skutečnost. Pan šéf montér nám dal svoje tel.číslo s možností ho volat kdykoliv a po měsíci se zastavil a vše překontroloval. S naší volbou na vytápění domu od společnosti Sany jsme spokojeni a s klidným svědomím ji můžeme doporučit.

Hezký den Vám všem přejí Kupkovi.

 

Kontaktujte nás

+420 318 637 480
info@sany.cz

Kvalita Sany

  • Pracujeme od návrhu po realizaci
  • Garance na práci až 12 let
  • Servis v místě montáže
  • Usměvavý personál
  • Ekologické řešení