Rodinný dům Vysoký Újezd

Photo: Rodinný dům Vysoký Újezd

Majitel
manželé Honzíkovi

Místo
Vysoký Újezd

Systém
Výměna směsi v solárním systému

Rok
2022

Výměna směsi v solárních systému chemickou cestou

Reference ve prospěch firmy SANY.

Po čtrnácti letech provozu náš solární systém ztrácel více a více na účinnosti. Zjistili jsme, že životnost náplně systému je sedm let a k jeho výměně již mělo dávno dojít. Sháněli jsme informace jak tuto situaci vyřešit a jedním z hledisek byly pochopitelně i náklady. V rámci shánění informací jsme se setkali i s názorem, že výměna náplně solárního systému je v podstatě jednoduchá jako je tomu u výměny brzdové kapaliny v autě a zručný „kutil“ si jí v podstatě může udělat sám a tím i lacino. Doporučujeme podobné názory a nápady rozhodně nevyslyšet, neboť teď, po provedeném servisu, je pro nás zřejmé, že je třeba zvolit pro tento úkon renomovanou, zkušenou firmu.

My jsme zvolili firmu SANY z Příbrami.

Při provádění servisu jsme byli svědky toho, že výměna náplně není rozhodně triviální, vyžaduje více náročných kroků a je nanejvýš vhodné tento servis svěřit firmě s potřebným zázemím, která má k tomu nezbytné vybavení a hlavně také praktické zkušenosti.

Účinnost výhřevu vody se u nás výrazně zvýšila a jsme rádi, že firma bez průtahů stihla provést servis ve velmi krátkém termínu a ještě na počátku jara.

Na základě toho, jak u nás servis našeho solárního systému probíhal a s jakou trpělivostí, vstřícností a profesionalitou s námi představitel firmy pan Hromádko jednal, můžeme firmu SANY jen doporučit.

Chceme tímto firmě SANY poděkovat a jsme rádi, že pro případ nutnosti jakéhokoli servisu našeho solárního systému nemusíme již nikoho jiného hledat.

Honzíkovi

Vysoký Újezd u Berouna.

 

Kontaktujte nás

+420 318 637 480
info@sany.cz

Kvalita Sany

  • Pracujeme od návrhu po realizaci
  • Garance na práci až 12 let
  • Servis v místě montáže
  • Usměvavý personál
  • Ekologické řešení